Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, αγαπητοί/ες μαθητές/τριες,

Σας ενημερώνουμε ότι η υποβολή αιτήσεων - δηλώσεων μαθημάτων  Ενισχυτικής Διδασκαλίας στο πλαίσιο της πράξης «Ενισχυτική Διδασκαλία στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση, σχολικό έτος 2022-2023» έχει ήδη αρχίσει. Οι ενδιαφερόμενοι/ες γονείς - κηδεμόνες θα πρέπει να  συμπληρώσουν και να στείλουν ηλεκτρονικά την αίτηση - δήλωση (Υπόδειγμα_1 αίτησης_δήλωσης μαθημάτων 2022_23) στο email του σχολείου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) το αργότερο έως την Τρίτη 27/9/2022. Επισημαίνεται ότι κριτήριο για την επιλογή-συμμετοχή των μαθητών/τριών στην Ενισχυτική Διδασκαλία αποτελεί η επίδοσή τους στο αντίστοιχο μάθημα. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το σχολείο τηλεφωνικά.

Για να κατεβάσετε την αίτηση - δήλωση κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο:

Υπόδειγμα_1 αίτησης_δήλωσης μαθημάτων 2022_23